• Gotowi na ślub?

  przygotowania

  Jak idą przygotowania…? Jak tam idą przygotowania do ślubu? To zdanie słyszycie pewnie na każdym kroku. I nie ma się co dziwić – znajomi i rodzina często w ten sposób chcą okazać  swoje zainteresowanie lub wsparcie.  Takie z pozoru standardowe pytanie może poruszać bardzo istotne kwestie. Czy wśród weselnej gorączki – wyboru terminu ślubu, szukania sali, spotkań z usługodawcami, ustalania koncepcji, dyskusji z rodziną jak ma wyglądać wesele – znaleźliście czas by przygotować siebie? Czy zadaliście sobie pytanie “Czy JA jestem gotowa/gotowy by wziąć ślub?” Zacznijcie przed zaręczynami W naszej kulturze przyjęło się, że zaręczyny powinny być zaskoczeniem dla kobiety. Panowie trzymają swoje…

 • slub zima

  Wyjątkowy sezon zimowy

  Wyobraźcie sobie sesję ślubną w białej scenerii, zaprzęg konny z saniami zamiast samochodu do ślubu, bar lodowy, w którym barmani mogą serwować rozgrzewające napoje i zimowe drinki. Ślub zimą nie wdaje się już taki ponury, prawda?

 • obraczki

  Jak wybrać obrączki ślubne?

  Obrączka to chyba najbardziej widoczny i najstarszy symbol zawarcia małżeństwa. To także wyraz przynależności do drugiej osoby i całkowitego oddania się małżonkowi. To po prostu symbol wiecznej miłości, gdyż kształt okręgu nie ma początku ani końca.

 • slub wedding plannerki

  Ślub wedding plannerki ❤

  Gdy proście mnie o zorganizowanie ślubu i wesela, często wracam wspomnieniami do mojej pierwszej realizacji, czyli własnego ślubu.