FAQ

FAQs

1. Jak długo działasz w branży?

Przygodę rozpoczęłam od pomagania naszym znajomym. Moja pasja i wiedza przerodziła się w naturalną chęć pomagania przyszłym Parom Młodym. Od 3 lat działam na polskim rynku ślubnym. Od niedawna stawiamy również śmiałe pierwsze kroki również w wydarzeniach zagranicznych.

2. Czy będziemy mieli kontrolę nad naszym weselem?

Jak najbardziej! Wasze marzenia ślubne będą inspiracją dla oprawy ślubu oraz wystroju przyjęcia. Moim zadaniem jest zdjąć z Was ciężar poszukiwania i realizacji wszystkich elementów podczas Waszego najważniejszego dnia w życiu. Współpracuję na co dzień z ludźmi z branży i zaproponuję Wam 2-3 moim zdaniem najlepsze oferty do Waszych oczekiwań. 
Nie musimy robić oczywiście wszystkiego. Jeżeli interesują Cię nasze pakiety wejdź w zakładkę OFERTA

3. Czy podejmujesz się więcej niż jednego wesela danego dnia?

Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że tego dnia cała moja uwaga zostanie poświęcona Wam i Waszym gościom.

4. To wszystko wygląda bardzo ładnie i pomocnie, ale również drogo. Czy będzie nas na to stać?

Tak! Samodzielna organizacja ślubu i wesela trwa ok.200-300 godzin. Jest to czas, który trzeba poświęcić na przeszukanie rynku, telefony do podwykonawców, spotkania – upewnienie się, że jest to osoba wiarygodna i nie zepsuje nam wesela! Działając na rynku obserwujemy trendy i wybieramy jedynie rzetelnych usługodawców, którzy dostarczą jakość na Wasze przyjęcie. 
Staramy się również zapracować na nasze wynagrodzenie. Firmy, które z nami współpracują, ze względu na naszą długotrwałą relację, oferują nam niższe ceny niż gdybyście sami się z nimi kontaktowali. 
Decydując się na nasze usługi:
oszczędzacie czas (którego w dzisiejszych czasach każdy ma za mało 🙂 ) 
otrzymujecie usługi po preferencyjnych cenach.

5. Dla kogo jest usługa wedding plannera?

W Polsce funkcjonuje przeświadczenie, że jest to usługa premium- tylko dla wybranych i bogatych. Czuję powołanie, aby realizować marzenia każdej Młodej Pary. Jeżeli zależy Ci, aby zachwycić swoich gości nie zwlekaj zapytać nas o pomoc. Chętnie doradzimy. 
Jeżeli masz jakieś pytania umów się już dziś i skorzystaj z naszego doświadczenia na darmowej konsultacji ślubnej, gdzie przez 1-1,5 godziny możesz zapytać o co tylko chcesz.

6. Dla kogo nie jest ta usługa?!?

Jeżeli nie widzisz wartości w pomocy wedding plannera w organizacji lub „związaniu końca z końcem” to będzie nam się ciężko współpracować. Jesteśmy bardzo elastyczni i szybko budujemy relację z Parą Młodą, ale jeżeli jesteś typem pesymisty, chronicznego sceptyka i/lub uwielbiasz narzekać to może nam być ciężko Wam dogodzić 😀 Oczywiście, gdybyś był jedną z powyższych osób pewnie nie planowalibyście właśnie wesela. Jestem bardzo pozytywną osobą i uwielbiam jeżeli Wy też tacy jesteście.

7. W jakich stylach wesel czujesz się najlepiej?

Staram się śledzić aktualne trendy i muszę przyznać, że obecne idealnie obrazują moje marzenia senne 😀
Slow wedding, glamping wedding, sielskie wesele, wesela rustykalne, boho.
Ślub i wesele w plenerze! Ah, jest co wspominać po latach.
Jeżeli chodzi o rodzaj uroczystości to zorganizuję dla Was ślub konkordatowy, cywilny, ale również i humanistyczny.

8. Wciąż macie pytania?

Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze wątpliwości podczas rozmowy telefonicznej, spotkania na żywo lub online.
Mój numer telefonu: 509 638 898. Możecie skontaktować się z nami przez nasz fb Wedding Bee lub mailowo: weddingbeemk@gmail.com
Zadzwoń do nas!+48 509 638 898