fbpx

Jak długo działacie w branży?

Przygodę z weselami rozpoczęliśmy od własnego wesela w 2017 r. Kolejne realizacje to były wesela znajomych. Nasza pasja i wiedza przerodziła się w naturalną chęć pomagania przyszłym Parom Młodym. Braliśmy udział w spotkaniach organizowanych dla wedding plannerów, organizujemy  też spotkania z branżowe dla firm współpracujących.

Czy będziemy mieli kontrolę nad naszym weselem?

Jak najbardziej! Wasze marzenia ślubne będą inspiracją dla oprawy ślubu oraz wystroju przyjęcia. Naszym zadaniem jest zdjąć z Was ciężar poszukiwania i realizacji wszystkich elementów podczas Waszego najważniejszego dnia w życiu. Współpracujemy z wieloma usługodawcami z branży i do Waszych potrzeb  dobierzemy 2-3, naszym zdaniem, najlepsze oferty.
Nie musimy robić oczywiście wszystkiego. Jeżeli interesują Cię nasze pakiety wejdź w zakładkę OFERTA

Czy podejmujecie się więcej niż jednego wesela danego dnia?

Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że tego dnia cała nasza uwaga zostanie poświęcona Wam i Waszym gościom. Może się zdarzyć, że w tym samym czasie realizujemy wesele za granicą i w Polsce, ale mamy w zespole opracowane procedury i podział zadań, by obsługiwać Was na najwyższym poziomie.

To wszystko wygląda bardzo ładnie i pomocnie, ale również drogo. Czy będzie nas na to stać?

Tak! Samodzielna organizacja ślubu i wesela zajmuje ok. 200-300 godzin. Jest to czas, który trzeba poświęcić na przeszukanie rynku, telefony do podwykonawców, spotkania - upewnienie się, że jest to osoba wiarygodna i nie zepsuje nam wesela! Działając na rynku obserwujemy trendy i wybieramy jedynie rzetelnych usługodawców, którzy dostarczą jakość na Wasze przyjęcie. 
Staramy się również zapracować na nasze wynagrodzenie. Firmy, które z nami współpracują, ze względu na naszą długotrwałą relację, oferują nam niższe ceny niż gdybyście sami się z nimi kontaktowali. 
Decydując się na nasze usługi:
- oszczędzacie czas (którego w dzisiejszych czasach każdy ma za mało);
- otrzymujecie usługi po preferencyjnych cenach;
- możecie rozłożyć płatność na dogodne raty.

Dla kogo jest usługa wedding plannera?

W Polsce funkcjonuje przeświadczenie, że jest to usługa premium - tylko dla wybranych i bogatych. Czujemy powołanie, aby realizować marzenia każdej Młodej Pary, niezależnie od wielkości budżetu lub ilości gości. Wedding planner jest dobrym rozwiązaniem dla Was, zwłaszcza, jeśli:

-chcecie rozsądnie dysponować budżetem ślubnym;
-jesteście zapracowani i lubicie gotowe rozwiązania;

-chcecie oszczędzić sobie i najbliższym stresu w dniu ślubu;

-mieszkacie za granicą i potrzebujecie wsparcia na miejscu;
-oczekujecie nowoczesnych rozwiązań i nieszablonowego podejścia.

Jeżeli zależy Wam, aby zachwycić swoich gości, nie zwlekajcie z kontaktem! Chętnie doradzimy podczas konsultacji ślubnej, gdzie przez 1-1,5 godziny możecie zapytać o co tylko chcecie.

Dla kogo nie jest ta usługa?

Jeżeli nie widzicie wartości w pomocy wedding plannera w organizacji ślubu, to będzie nam się ciężko współpracowało. Jesteśmy bardzo elastyczni i szybko budujemy relację z Parą Młodą, ale jeżeli jesteście typami pesymistów, chronicznych sceptyków i/lub uwielbiacie narzekać to może nam być ciężko Wam dogodzić. Jesteśmy otwarci na innych i staramy się szukać pozytywów w każdej sytuacji. Uwielbiamy, jeżeli Wy też tacy jesteście.

W jakich stylach wesel czujecie się najlepiej?

Staramy się śledzić aktualne trendy i przyznajemy, że obecne idealnie obrazują nasze najśmielsze marzenia.
Slow wedding, glamping wedding, sielskie wesele, wesela rustykalne, nowoczesne, boho glam.
Ślub i wesele w plenerze! Ah, jest co wspominać po latach.
Jeżeli chodzi o rodzaj uroczystości, to zorganizujemy dla Was ślub konkordatowy, cywilny, ale również i humanistyczny.

Nie musimy robić oczywiście wszystkiego. Jeżeli interesują Cię nasze pakiety wejdź w zakładkę OFERTA.

Wciąż macie pytania?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości podczas rozmowy telefonicznej, spotkania na żywo lub online.
Zapraszamy do kontaktu na numer telefonu: +48 509 638 898. Możecie skontaktować się z nami przez nasz Facebook Wedding Bee lub mailowo: hello@wedding-bee.pl
pl_PL