fbpx

Współpraca

krok po kroku

KROK 1

Spotkanie

Planowanie ślubu to droga, przez którą chcemy przeprowadzić Was krok po kroku. Zaczynamy od spotkania przy kawie, podczas którego poznajemy Wasze potrzeby i wizję na ślub i Wesele. Na tym etapie nie musicie mieć wszystkiego ustalonego - chodzi o wyznaczenie kierunku. Przedstawimy się i opowiemy o naszych doświadczeniach. Na pierwsze spotkanie warto zarezerwować sobie ok. 1 godzinę oraz przygotować pytania, które Was nurtują.

KROK 2

oferta

Po spotkaniu przygotowujemy dla Was propozycję cenową, w której zamieszczamy szczegółowy zakres działań. Ofertę wysyłamy mailowo, a następnie po około tygodniu zapytamy Was, czy zdążyliście się z nią zapoznać. Jeśli potrzebujecie, możecie coś zmienić w naszej propozycji, ponieważ nasze usługi są szyte na miarę.

KROK 3

umowa

Po ustaleniu zakresu działań przesyłamy umowę. Można powiedzieć, że to tylko formalność, ale czy na pewno? Ten moment jest ekscytujący, gdyż właśnie wtedy oficjalnie rozpoczynamy organizację Waszego wesela! Ważnym aspektem jest wpłata zadatku, która potwierdza Waszą decyzję o współpracy. Wspaniale! Zabieramy się do pracy 🙂

KROK 4

Wizja

Kluczowe jest ustalenie spólnej wizji ślubu i wesela. Takiej, która będzie spełnieniem Waszych marzeń, odzwierciedleniem charakterów, opowieścią o Was i Waszej miłości. To już nasze zadanie 😉

KROK 5

REALIZACJA

Dbamy o każdy szczegół przygotowań od rozpoczęcia poszukiwań po koordynację dnia ślubu. W ciągu 2 tygodni od podpisania umowy zaproponujemy Wam pierwszych usługodawców i miejsca na wesele. Formę i sposób komunikacji dostosowujemy do Was - spotkania online, czat czy mailing to dla nas żadna przeszkoda. To naturalne, jeśli część przygotowań chcecie wziąć na siebie. W każdym momencie możecie liczyć na naszą profesjonalną opinię czy polecenie kontaktu do zaufanego usługodawcy.

en_GB