fbpx

Zostawiliśmy rok 2020 za nami. Czy poczuliście ulgę? 

Dla wielu ludzi przełom roku jest czasem podsumowań i postanowień. Czy Wy także należycie do tego grona? Ja chyba tak. Podsumowanie 2020 roku pomogło mi dostrzec dobre rzeczy, które się zdarzyły, które stworzyłam i w których brałam udział.

Doceniłam wspaniałych ludzi, których poznałam i których mam przy sobie. Zastanowiłam się, co chcę jeszcze zrobić jako wedding plannerka i jako kobieta. Uporządkowałam moje plany na przyszłość.

Niektóre z nich są bardziej długofalowe, nie wszystko co zaplanowałam, uda się zrealizować w najbliższe 12 miesięcy. 
Ciekawe, czy w ogóle coś się uda 😉. Zdradzę Wam, że w tym roku na pewno będzie więcej projektów ze stylistką Magdą Kępką. 

Chcesz zobaczyć, co Magda radzi Narzeczonym przed wyborem stylizacji ślubnej? Sprawdź Stylove porady – Panna MłodaStylove porady – Pan Młody

Jeszcze w styczniu przedstawię Wam nowości w ofercie Wedding Bee. Ponadto szykujemy się do pięknej wiosennej sesji. I mam nadzieję, że w sezonie letnim będziemy miały ręce pełne pracy!

Z ciekawostek jeszcze powiem Wam, że ciekawi mnie jak kolory tego roku wybrane przez Pantone wpłyną na trendy ślubne. Ja na pewno wykorzystam Iluminating Yellow! 

A Wy jak przeżywacie przełom roku? Może patrzycie na rok 2021 z nadzieją, że będzie lepszy od poprzedniego? Albo chociaż nie gorszy? 

A kto z Was ma w tym roku ślub?

A może właśnie się zaręczyliście i dopiero rozpoczynacie przygotowania do ślubu?

Dajcie znać w komentarzach!Bierzesz ślub w 2021 roku? Sprawdź, jak się przygotować Gotowi na ślub?
pl_PL