fbpx

Styczeń jest dla mnie miesiącem porządków. Przeglądam szafę, półki z książkami, segreguję kosmetyki. Styczeń jest wtedy także miesiącem wielkich odkryć! W głębi szafy można znaleźć na prawdę niespodziewane okazy… 😉  Z początkiem roku mam także sporo pomysłów, jak rozwinąć siebie i biznes, a to wymaga szczególnego uporządkowania priorytetów i działań, aby wyznaczone cele doczekały się realizacji! Do każdego celu ustalam wtedy plan działania, co zrobić krok po kroku.

I właśnie w czasie takich porządków na mojej stronie internetowej powstała odświeżona oferta ślubna! Starałam się jak najlepiej opisać to, jak chcę Wam pomóc. Trudno jest jednak spisać wszystko co chciałabym Wam powiedzieć, ale zależy mi, żebyście wiedzieli kilka istotnych rzeczy:

Podzieliłam swoją ofertę na cztery obszary, dzięki czemu łatwiej Nam będzie sprecyzować, czego potrzebujecie, a każdy z pakietów ma swoją oryginalną nazwę. Przy każdym znajdziecie kwotę, od której zaczynamy wycenę. Chcecie znać więcej szczegółów? Sprawdźcie nową ofertę Wedding Bee🐝! A jeśli nurtują Was jakieś pytania, nie krępujcie się zapytać – czekam na kontakt!

 

pl_PL