fbpx

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o tym, co bywa nieoczywiste w pracy konsultantki ślubnej. Często zadania, przed którymi stawia mnie para młoda wymagają dyskrecji, wyczucia, a jednocześnie dystansu i stanowczości. Zatem, jak się odnaleźć w takich sytuacjach? Na taką misję gotowa jest Wasza przyjaciółka na chwilę.

Dlaczego przyjaciółka?

W trakcie przygotowań do ślubu razem przechodzimy przez Wasz okres narzeczeństwa. Dzięki temu poznaję Wasze upodobania i wizję tego najważniejszego dnia. Dzielicie się ze mną radościami – wtedy cieszę się razem z Wami i razem ekscytujemy się ślubem. Z drugiej strony, naturalne jest, że przy organizacji tak ważnego wydarzenia pojawiają się konflikty z bliskimi, czy nawet między Wami. Wtedy też jestem w pobliżu. Nic tak nie zacieśnia więzi, jak wspólne przeżycia. 

 

Dlaczego na chwilę

Czy taka relacja może pozostać na dłużej? Zdecydowanie tak, i zwykle tak się dzieje, że utrzymuję z moimi Parami Młodymi kontakt po weselu. Często mogę obserwować, jak Wasza miłość się rozwija, a rodzina rozrasta. To już jednak jest dobrowolna kwestia, spokojnie, kontrakt z Klientami nie zawiera nigdzie podpunktu, że trzeba się przyjaźnić z konsultantką ślubną. 😉

Przyjaciółka na chwilę - czy to nie oksymoron?

Osobiście uważam, że jest to układ idealny! Okres przygotowań do ślubu to wspaniały moment! Mogę Wam w tym towarzyszyć i czerpię z tego ogrom satysfakcji i radości. Jednocześnie partnerska relacja z Parą Młodą daje mi komfort psychiczny w trudnych i stresujących momentach, kiedy trzeba zachować dystans i działać. Jak przychodzi kryzys, mogę się pocieszyć, że to tylko tymczasowa sytuacja.

 

A w praktyce, jeśli Twoja "regularna" przyjaciółka jest poza zasięgiem, możesz na mnie liczyć:

To musisz wiedzieć, zanim wybierzesz suknię ślubną 
Stylove porady – Panna Młoda

Bez wątpienia, charakter mojej pracy jest wyjątkowy.

Tak jak wyjątkowe są momenty Waszego życia, w których uczestniczę, ponieważ często nikt inny nie może Wam wtedy towarzyszyć.

A bycie Waszą przyjaciółką na chwilę traktuję to jako przywilej💙


Maja

pl_PL