fbpx

Motyw przewodni wesela

Zależało nam na przywołaniu naturalnego klimatu śródziemnomorskiego, dlatego na stołach pojawiły się sukulenty, zioła w doniczkach – bazylia, oregano oraz drzewka oliwne. Świece w szklanych słojach dodawały romantyzmu, a całość dekoracji dopełniły winietki z masy perłowej.

Zamówiłyśmy też kaligrafowaną papeterię, dedykowaną na tę okazję. Elegancja, naturalność i delikatność – tak można by to było określić w trzech słowach. Jak wiecie – nic na stole nie pojawia się przypadkowo.

 

Czy marzysz o ślubie z włoskim klimatem? Jeśli chcesz, sprowadzimy go do Polski! Tak właśnie zrobiliśmy przy ostatniej realizacji. Zobacz nasz toskański ślub w Polsce.

Ślub plenerowy

Miejsce odgrywa kluczową rolę, niezależnie od tego, w jakim stylu chcesz zorganizować ślub i wesele. Ale jak mówimy o ślubie toskańskim – zdecydowanie polecam wybrać plener nad wodą! I – choć wcale nie jest łatwo o taką lokalizację – możesz ją znaleźć w każdym zakątku Polski. Duże znaczenie ma też zieleń – park lub ogród, a zdecydowanym atutem miejsca jest winnica.

Strefa chillout

W strefie chillout rodem z Włoch nie może zabraknąć… prosecco! Świetnie sprawdza się tutaj prosecco van. Jest idealny na imprezy w plenerze, a goście zawsze znajdą do niego drogę. Ale prosecco to nie wszystko. Chcieliśmy nadać także polski akcent tej aranżacji, więc dla miłośników piwa zadbaliśmy o orzeźwiające napoje z lokalnego browaru.

Słodki bufet

Słodki bufet to także spójna wizja artystyczna. Urzekła nas natura i elegancja, tak powstał tynkowy tort, makaroniki, mus z białej czekolady i muffinki. Nie mogło zabraknąć włoskiej bezy, a to wszystko oczywiście z naturalnych składników

Jak Ci się podoba toskański ślub w Polsce? Może chciałbyś stworzyć własny motyw ślubny? Dla nas wszystko jest możliwe! Zapraszamy do kontaktu.

Więcej inspiracji znajdziesz na naszym profilu na Instagramie

pl_PL