fbpx

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje organizacja wesela, zaczynasz od tworzenia budżetu. To zdecydowanie pomaga oszacować koszty. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, czy nie kosztowało Cię to więcej niż to, co zaplanowałeś w budżecie?

Czas

Jak długo szukałeś miejsca na wesele, fotografa albo DJa? Spróbuj policzyć ile to godzin, dni, tygodni spędzonych na oglądaniu lokalizacji, z spotkaniach managerami i negocjacjach. Mało kto bierze pod uwagę czas jako realny koszt, a przecież można go wykorzystać na tyle różnych sposobów.

Ryzyko

Czy jesteś pewny, że obsługa wywiąże się z postanowień? 
Skąd wiesz, że florystka ma odpowiednie umiejętności, żeby przygotować zaplanowaną dekorację?
Czy fotograf będzie pamiętał o wszystkich ujęciach?
Co będzie, jeśli DJ nie dotrze na miejsce?
Czy zdążysz z wszystkimi przygotowaniami w dniu ślubu?
Jest mnóstwo spraw, które są obarczone ryzykiem, zwłaszcza, jeśli organizujesz wesele po raz pierwszy i musisz zaufać przypadkowym usługodawcom. Aby zminimalizować ryzyko, trzeba przewidzieć i zabezpieczyć się na każdy z możliwych scenariuszy.

Stres

Kiedy wszystko jest na Twojej głowie, można czuć ogromny stres i presję. A nie jest to najprzyjemniejsze. Oczywiście są sposoby, aby radzić sobie ze stresem, aby nie wpływał negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Pytanie, czy na prawdę chcesz być obciążony wszystkim, co ma się zadziać w dniu ślubu i wesela? Gwarantuję, że będziesz się przejmować, czy wszystko jest ok. Ale czy warto fundować sobie tyle stresu i zmartwień?

Czas, ale tak samo stres i ryzyko są kosztami ukrytymi, które zależą od tego, jakie masz podejście i charakter, ale z pewnością mają wpływ na dzień ślubu i wesela.

Jeśli chcesz wyeliminować ukryte koszty wesela, a skontaktuj się ze mną – już w czasie jednej konsultacji możemy znaleźć najlepsze rozwiązania!

 

Tu znajdziesz to, czego potrzebujesz – Oferta

pl_PL