fbpx
d

Bez wątpienia jedną z rzeczy, które przez pandemię stały się bardziej popularne to imprezy plenerowe. Dlatego dziś chciałabym zaproponować Wam kilka ciekawych atrakcji na wesele, które urozmaicą wasze przyjęcie nie tylko w plenerze.

Gry plenerowe

Gry plenerowe to dobry sposób na zaskoczenie i zachwycenie gości.  Niektóre z gier znacie z dzieciństwa, takie jak rzucanie piłką do celu, ringo, kółko i krzyżyk, szachy lub warcaby w wersji XXL. Dla mnie absolutnym hitem jest Jenga. Ciekawą opcją jest także golf, kręgle lub bilard – to w wersji mini 🙂

Mini sesja zdjęciowa

Goście bardzo chętnie wstają od stołu, kiedy słyszą zaproszenie do… zdjęcia z Parą Młodą! Kiedy na zewnątrz jest jeszcze jasno warto wykorzystać ten czas by zrobić kilka ujęć Parze Młodej z najbliższymi. W mgnieniu oka ustawi się do Was kolejka chętnych. Jeśli chcecie urozmaicić sesję możecie wykorzystać kolorowe flary dymne. Ale miejcie na uwadze, że mogą one ubrudzić a nawet i podpalić ubranie.

Teatr ognia

Natomiast po zmroku zaproście gości na specjalny toast na zewnątrz. To doskonała okazja na pokaz fire show. Inną opcją może być wręczenie gościom zimnych ogni i zaśpiewanie sto lat Parze Młodej🥂 .

Grill

Tak jak goście uwielbiają drink bar, pokochają przekąski serwowane z grilla na Waszym weselu. Zadbajcie, aby na grillu znalazło się coś dla miłośników mięsa, ale także i opcja vege🌱.

Strefa chillout

Każdy, kto był na weselu wie, że goście nie siedzą na miejscu przez cały czas. Ludzie potrzebują pewnym momencie zmienić otoczenie, przejść się lub przewietrzyć. Dlaczego by nie stworzyć specjalnej strefy chillout w plenerze? Leżaki, stoliki, ławeczki, kanapy światełka, lampiony i wiele więcej! Możecie stworzyć idealną przestrzeń dla tych, którzy chcą odpocząć od głośnej muzyki.

Może zaciekawi Cię artykuł Zapraszanie gości w pandemii

Małe wesele? To zadanie dla mnie! Czyli to, co nie jest oczywiste przy małej uroczystości.

 

pl_PL